You are currently viewing Nasıl Daha  Fazla Kelebek Sohbet Edilir

Nasıl Daha Fazla Kelebek Sohbet Edilir

Flört profiliniz yapıldı, ancak bundan pek bir şey alamıyorsunuz. Potansiyel tarihleri ​​​​görüntülemek için saatler harcıyorsunuz ve yalnızca görünürde bırakılmak için DM’lerine girmeye devam ediyorsunuz. Aslında daha da kötüsü, durumları etkinken teslim edilmek. Kadınların çevrimiçi flörtten erkeklerden daha fazla yararlanma eğiliminde olduğu gerçeğine boğuluyorsunuz. Gecikmek. İşte üzerinde çalışabileceğiniz şeyler.

EKSİK PROFİL:

Flört profilleri ve özgeçmişlerin ortak noktası nedir? Her ikisi de kendinizi hak ettiğiniz bir yere satmak içindir. Şimdi, profilinizi yalnızca adınız ve boş alanlarla yarım yamalak yaptıysanız, kapınızı çalmak için mükemmel bir fırsat beklemeyin.

NİYETLER ÇOK DÜZ DEĞİL:

Lafı dolaştıran bir erkeğin çekici olmadığı konusunda hepimiz hemfikiriz. Bu yüzden herkese zamanını kurtarmak için bir iyilik yapın ve niyetinizi açıklığa kavuşturun. Utangaç ve cinsel cinaslara sahip olmak yerine biyografinizi hayattaki gerçek hedeflerinize göre değiştirerek başlayabilirsiniz.

İLK ETKİLEŞİM:

Kötü bir ilk izlenim bırakın ve bu kesinlikle sizi son görüşü olacaktır. Temel ‘Hey! Naber?’ veya diğer alternatifler. Erkekler açılış metinleri konusunda o kadar basit davrandılar ki, garantili bir yanıt almak için ortalama 114 farklı kadının mesaj atması gerekiyor.

SEN OLMAMAK:

Olmadığınız biri gibi davranarak herkesi etkilemeye çalışmak bir güvensizlik eylemidir. Sahte profil oluşturmaya eşdeğerdir. Sadece iyi bir ilişki bulma yolunuzu bir mücadele haline getirir ve böylece sizi ilişkilendirmeye çalışanlar için.

ZAMAN HARCAMAK:

Araştırmalar, erkeklerin her hafta 6,7 ​​saatini mesajlaşmaya ve 5,2 saatini profillere göz atmaya (yaklaşık 12 saat) ayırdığını gösteriyor! Zamanınızı yönetmeye gelince, her zaman çevrimiçi olarak geçirilen zamanı minimumda tutun. Kendiniz ve değerleriniz üzerinde çalışmaya öncelik verin.

ÇOK UZUN SÜRÜYOR:

Tüm iyi şeylerin zaman aldığını söylerler ama güçlü bir bağ kurduktan sonra durum böyle değildir. Çoğu insan internette zamanla gerçekten harika arkadaşlar edinir, ancak gerçekte birbirleriyle tanışmayı başaramazlar. Bir buluşma düzenlenmedikçe ve biri diğerini gölgede bıraktıkça bağlantı kaybolur. Dost canlısı hayalet Casper olmak doğru yol değil.

GERÇEK ANLAŞMAYI UNUTMAK:

Flört sitelerine kaydolan erkeklerin şaşırtıcı bir şekilde 1/3’ü asla randevuya çıkmıyor. Gerçek bağlantılar kurmak için sosyal bir platformdasınız. Plan, her şeyi sanal tutma, tanışma sitelerinin etkisiz kalması hakkında takip ve dırdır mı?

Aşağıdaki alanlarda çalışmak şüphesiz daha iyi bir çevrimiçi deneyim yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Harika ilişkilere sahip olmak, çevrimiçi portalımız kadar basit ve zahmetsiz olamaz. Benzer ilgi alanlarına sahip bireyleri bulmak, kendi koltuğunuzun rahatlığında yapılabilir. Paylaşmak istediğiniz bilgiler üzerinde gerçekte olduğu gibi aynı kontrole sahipsiniz. Yeni ilişkilere kucak açan, aradığınız kişilere sahibiz.

Seni ne bekletiyor? Yeni insanlarla tanışalım!

Bir cevap yazın